čistenie a prebíjanie WC odpadov a pisoárov, umývadiel a kuchynských drezov, výleviek a odpadových guličiek, kanalizačných potrubí a vpustí, dažďových zvodov…

Krtkovanie a Čistenie kanalizácií – Martin

čistenie hrobov, čistenie dlažieb , čistenie fasád, striech , odstranovanie graffitov , priemyselné čistenie, čistenie tažkej techniky…

Vysokotlakové čistenie – Martin

Naše služby

Krtkovanie – Čistenie kanalizácií

Čistenie a prebíjanie WC odpadov a pisoárov (krtkovanie), čistenie a prebíjanie umývadiel a kuchynských drezov, čistenie a prebíjanie výleviek a odpadových guličiek, čistenie a prebíjanie kanalizačných potrubí a vpustí, čistenie a prebíjanie dažďových zvodov v Žilinskom kraji (Martin, Vrútky a okolie).

Vysokotlakové čistenie

Čistenie hrobov, čistenie dlažieb , čistenie fasád, striech , odstranovanie graffitov , priemyselné čistenie, čistenie tažkej techniky v Žilinskom kraji (Martin, Vrútky a okolie).

Objednajte si naše služby ešte dnes! Kanál-servis Martin, Vrútky (0903 737 800)
Prečo si vybrať našu firmu

O nás

Pôsobíme v žilinskom kraji. Zaoberáme sa čistením kanalizácií a vysokotlakovým čistením v priemysle, čistením dlažieb, hrobov, fasád, plotov, odstaňovaním graffitov, atdˇ.

Moderná ekologická technika

100% Ekologické čistenie profesionálnym strojom, ktorý vysokým tlakom vody (nad 250 BAR ) a rôznymi čistiacimi hlavicami odstráni aj zažratú dlhoročnú špinu. A to len s použitím čistej vody, úplne bez chémie!

Prvotriedne služby

Používame profesionálnu priemyselnú vysokotlakovú techniku v kategórii nad 250 BAR. Používame rôzne nástavce na rôzne povrchy. Všetko sa nachádza v našom výjazdovom vozidle, ktoré je pri práci sebestačné. Čiže nepotrebujeme prívod elekrtiky a pri menších zákazkach ani prívod vody.

KDE NÁS NÁJDETE

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0903 737 800, alebo emailom na rmikolas@gmail.com

Top